Tým

Neváhejte nás kontaktovat s vašimi dotazy. Odpovíme, propojíme, zařídíme, zprostředkujeme. 
Těšíme se na spolupráci!

Pavlína Žipková

Pavlína Žipková

pavlina@filmcommission.cz
+420 603 554 044

Pavlína se stala součástí týmu Czech Film Commission v listopadu 2016 a od února 2018 komisi vede.
Má za sebou téměř 20letou praxi jako produkční a výkonná producentka, natočila například dokumentární film režisérky Roberty Grossman a producentky Nancy Spielberg Who Will Write Our History nebo film Blessed Is the Match: The Life and Death of Hannah Senesh, který se dostal do užšího výběru na Oscara 2008. Dále pracovala na dokumentu Joan of Arc držitelky Emmy Pamely Mason Wagner a úspěšném hororu Hostel režiséra Eliho Rotha.
V Czech Film Commission má na starosti zejména komunikaci se zahraničními filmaři a reprezentuje Českou republiku na mezinárodních filmových festivalech a trzích. Od roku 2017 je členkou představenstva evropské asociace filmových komisí EUFCN a v roce 2018 se stala jeho viceprezidentkou.

Petra Marková

Petra Marková

petra@filmcommission.cz
+420 778 543 290

Petra vystudovala Vyšší odbornou školu filmovou v Písku, obor režie a scenáristika. Více než pět let se věnovala práci lokační manažerky a asistentky na filmových a televizních natáčeních. Spolupracovala mimo jiné na projektech IluzionistaHannibal RisingHenry IV. a Red Tails, jehož producentem byl George Lucas.
Na 10 let si pak od filmu odskočila do mezinárodní poradenské společnosti, kde se věnovala přípravě nabídek pro veřejné zakázky a měla na starosti vizuální stránku prezentací a dalších dokumentů.
Od srpna 2019 je podpůrnou součástí týmu Czech Film Commission a koordinátorkou location tours, jejichž prostřednictvím filmařům představujeme nové a neokoukané lokace v regionech ČR.