www clipsage com 8407kb.com sex videos
chaturbate asian female chaturb mujeres culonas
bp picture bp deslacouture rasabali webseries
korean adult movie farmhub indian cumshot
devar bhabhi bf pornblogdir hd blue video

Tým

Neváhejte nás kontaktovat s vašimi dotazy. Odpovíme, propojíme, zařídíme, zprostředkujeme. 
Těšíme se na spolupráci!

Pavlína Žipková

Pavlína Žipková

pavlina (zavináč) filmcommission.cz
+420 603 554 044

Pavlína jako národní filmová komisařka vede Czech Film Commission. Reprezentuje Českou republiku na mezinárodních filmových festivalech a trzích. V roce 2020 byla zvolena prezidentkou Evropské asociace filmových komisí (EUFCN).
Pavlína má za sebou 20letou praxi jako produkční a výkonná producentka. Natočila například dokumentární film režisérky Roberty Grossman a producentky Nancy Spielberg Who Will Write Our History nebo film Blessed Is the Match: The Life and Death of Hannah Senesh, který se dostal do užšího výběru na Oscara 2008. Dále pracovala na dokumentu Joan of Arc držitelky Emmy Pamely Mason Wagner a na úspěšném hororu Hostel režiséra Eliho Rotha. Pavlína vystudovala kreativní psaní a publicistiku na Literární akademii Josefa Škvoreckého.

Jana Arora

Jana Arora

jana (zavináč) filmcommission.cz
+420 778 543 290

Jana se v Czech Film Commission věnuje publicistice a sociálním sítím. Má zkušenosti s ediční prací a publicistikou v oblasti kultury, cestovního ruchu a přírodní medicíny. Několik let se věnovala copywritingu, vytvářela reklamní texty v češtině i angličtině pro nejrůznější formáty od firemních prezentací na webových stránkách po rozhlasové a televizní spoty.
Jana pracovala řadu let jako literární agentka a zastupovala zahraniční nakladatele a autory na českém, slovenském a slovinském knižním trhu. Jako členka realizačního týmu se podílela na projektu Organizace na podporu integrace menšin Živá knihovna s logem „Nesuď knihu podle obalu“. Jana vystudovala divadelní dramaturgii na DAMU a spolupracovala na několika inscenacích s režisérem Vladimírem Morávkem.

Petra Marková

Petra Marková

na mateřské dovolené

petra (zavináč) filmcommission.cz

Petra má na starosti komunikaci s regionálními filmovými kancelářemi. Je koordinátorkou location tours, jejichž prostřednictvím Czech Film Commission představuje filmařům neznámé lokace v regionech České republiky.
Petra pracovala řadu let jako lokační manažerka a asistentka na filmových a televizních natáčeních. Spolupracovala mimo jiné na projektech IluzionistaHannibal RisingHenry IV. a Red Tails, jehož producentem byl George Lucas. Má také bohaté zkušenosti z mezinárodní poradenské společnosti, kde připravovala nabídky pro veřejné zakázky. Petra vystudovala režii a scenáristiku na Vyšší odborné škole filmové v Písku.