www clipsage com 8407kb.com sex videos
chaturbate asian female chaturb mujeres culonas
bp picture bp deslacouture rasabali webseries
korean adult movie farmhub indian cumshot
devar bhabhi bf pornblogdir hd blue video

Státní podpora

Hlavním nástrojem pro veřejnou podporu kinematografie od roku 1992 je Státní fond. Původní Státní fond České republiky pro podporu a rozvoj české kinematografie zanikl novým zákonem o audiovizuálních dílech a podpoře kinematografie (496/2012 Sb.). Od 1. ledna 2013 ho nahradil nový samostatný právní subjekt Státní fond kinematografie.

Od června 2010 nabízí Česká republika také pobídky pro filmovou a televizní produkci. Cílem zavedení Programu podpory filmového průmyslu bylo vrátit českému filmovému průmyslu a kinematografii konkurenceschopnost v evropském a mezinárodním měřítku.

Pobídky se vztahují jak na české, tak i na zahraniční produkce natáčené v České republice a mají formu vratky ve výši až 20 % tzv. uznatelných nákladů utracených při audiovizuální produkci. Vratka je žadatelům vyplácena přímo státem po ukončení produkce v České republice.

Program, navržený Ministerstvem kultury a nově spravovaný Státním fondem kinematografie garantuje, že nedojde k vyplacení podpory ve výši 20% uznatelných nákladů dříve, než „investor = producent“ na území České republiky proinvestuje své vlastní finanční prostředky do českých služeb a zboží a následně provede audit těchto vynaložených prostředků.

Pobídky se vztahují jak na filmy určené pro distribuci v kinech, tak i na určitý typ televizní produkce. Není rozhodující, zda se jedná o projekty domácí nebo zahraniční provenience.

Více informací o pobídkách ˃