Televizní produkce 2017

12 Monkeys (season 3 & 4)

USA (2017)

Obsazení Demore Barnes, Faran Tahir, Sierra Wooldridge, Dylan Colton

Are You Human Too?

Jižní Korea (2018)

Režie Cha Young-hoon

Obsazení Seo Kang-jun

Brecht

Německo, ČR (2018)

Režie Heinrich Breloer

Obsazení Burghart Klaußner, Tom Schilling, Adele Neuhauser, Lou Strenger, Laura de Boer Ernst Stötzner

Carnival Row

USA (2019)

Režie Thor Freudenthal, Jon Amiel, Andy Goddard, Anna Foerster

Obsazení Orlando Bloom, Cara Delevingne, Anna Rust

Coup de foudre à Noël

Francie (2017)

Režie Arnauld Mercadier

Obsazení Julie de Bona, Tomer Sisley

Das Boot (season 1)

Německo (2018)

Režie Andreas Prochaska

Obsazení Lizzy Caplan, Franz Dinda, Stefan Konarske, Vicky Krieps, Rick Okon, Robert Stadlober, August Wittgenstein, Jonathan Zaccaï

Das Luther-Tribunal – Zehn Tage im April

Německo (2017)

Režie Christian Twente

Obsazení Roman Knizka, Bernd Stegemann, Alexander Beyer, Holger Daemgen, Lukáš Bech

Der deutsche Prophet – Die letzte Reise des Karl Marx

Německo (2018)

Režie Christian Twente

Obsazení Mario Adorf, Sarah Hostettler, Nina Petri, Ruth Marie Kröger, Lutz Blochberger, Jele Brückner

Der Prag-Krimi – Der kalte Tod

Německo, ČR (2018)

Režie Nicolai Rohde

Obsazení Roeland Emanuel Wiesnekker, Gabriela Maria Schmeide

Der Prag-Krimi – Die Wasserleiche

Německo, ČR (2017)

Režie Nicolai Rohde

Obsazení Roeland Emanuel Wiesnekker, Gabriela Maria Schmeide, Violetta Schurawlow, Tom Keune

Der Zürich-Krimi: Borchert und die letzten Dinge

Německo (2017)

Režie Roland Suso Richter

Obsazení Christian Kohlund, Ina Paule Klink, Robert Hunger–Bühler, Janek Rieke

Der Zürich-Krimi: Borchert’s Verdacht

Německo (2017)

Režie Roland Suso Richter

Obsazení Christian Kohlund, Ina Paule Klink, Robert Hunger–Bühler, Janek Rieke

Die Diplomatin – Geheimsache Prag

Německo (2018)

Režie Roland Suso Richter

Obsazení Natalia Wörner, Jannik Schümann, Thomas Sarbacher, Jana Voosen, Michael Mendl Timo Weisschnur, Zdeněk Maryška

Genius (season 1)

USA (2017)

Režie Ron Howard (Episode 1), James Hawes

Obsazení Geoffrey Rush, Johnny Flynn, Nicholas Rowe, Samantha Colley

Guardian

Hong Kong, Čína (2018)

Režie Ralph Chau

Obsazení Annie Liu, Michael Miu, Bosco Wong

Helen Dorn – Prager Botschaft

Německo (2018)

Režie Alexander Dierbach

Obsazení Anna Loos

Ich und R

Německo (2018)

Režie Alexander Adolph

Obsazení Thomas Schmauser, Hannelore Elsner, Lena F. Urzendowsky, Robert Stadlober

Istanbullu Gelin

Turecko (2017)

Režie Zeynep Gunay

Obsazení Özcan Deniz, Asli Enver, Fatih Koyunoglu, Gülçin Hatıhan

Maria Theresia

Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Rakousko (2017)

Režie Robert Dornhelm

Obsazení Marie-Luise Stockinger, Vojta Kotek, Karl Markovics, Zuzana Stivínová, Fritz Karl, Tatiana Pauhofová, Julia Stemberger, Jan Budař, Cornelius Obonya, Pavel Kříž, Réka Tenki

Rübezahls Schatz

Německo (2018)

Režie Stefan Bühling

Obsazení Sabin Tambrea, Henriette Confurius, Catherine Flemming, Joachim Foerster, Amelie Plaas - Link

Tannbach II

Německo (2017)

Režie Alexander Dierbach

Obsazení Henriette Confurius, Heiner Lauterbach, Martina Gedeck, Anna Loos, Jonas Nay, Alexander Held, Johanna Bittenbidner

The Romanoffs

USA (2018)

Režie Matthew Weiner

Obsazení Aaron Eckhart, Christina Hendricks, Isabelle Huppert, Jack Huston, Amanda Peet, John Slattery, Marthe Keller

Walpurgisnacht

Německo (2018)

Režie Hans Steinbichler

Obsazení Silke Bodenbender, Ronald Zehrfeld, Jörg Schüttauf, Godehard Giese, Lisa Tomaschewsky, Zsa Zsa Bürkle, Jördis Triebel, Uwe Preuss