Televizní produkce 2019

Carnival Row (řada 2, natáčení 2019)

USA (2021)

Režie Andy Goddard, Thor Freudenthal, Julian Holmes, Wendey Stanzler

Obsazení Orlando Bloom, Cara Delevingne, Anna Rust, Tamzin Merchant, Karla Crome, David Gyasi

Wir Kinder vom Bahnhof Zoo (natáčení 2019)

Německo (2021)

Režie Philipp Kadelbach

Obsazení Lena Urzendowsky, Jeremias Meyer, Jana McKinnon, Michelangelo Fortuzzi, Lea Drinda, Bruno Alexander

Atlantic Crossing

Norsko (2020)

Režie Alexander Eik, Janic Heen (co-director)

Obsazení Sofia Helin, Tobias Santelmann, Kyle MacLachlan

Charité (season 3)

Německo (2020)

Režie Christine Hartmann

Obsazení Mala Emde, Ulrich Noethen, Jannik Schümann, Luise Wolfram, Artjom Gilz

Coup de Foudre á Saint-Petersburg

Francie (2019)

Režie Christophe Douchand

Obsazení Héléna Noguerra, Thierry Neuvic, Arielle Sémenoff, Leonid Glushchenko

Das Boot (season 2)

Německo (2020)

Režie Matthias Glasner

Obsazení Vicky Krieps, Tom Wlaschiha, Thierry Frémont, August Wittgenstein, Nicola Millbank

Der faule Engel

Německo (2020)

Režie Christoph Schnee

Obsazení Katharina Thalbach, Cloé Heinrichs, Jeanne Goursaud, Maxim Mehmet, Detlev Buck

Der Tage an der Moldau

Německo (2020)

Režie Sarah Winkenstette

Obsazení Alina Levshin, Marko Cindric, Ziva Marie Faske

Der Zürich – Krimi 10

Německo (2020)

Režie Roland Suso Richter

Obsazení Christian Kohlund, Ina Paule Klink, Pierre Kiwitt, Susi Banzhaf

Der Zürich – Krimi 8 and 9

Německo (2020)

Režie Florian Froschmayer

Obsazení Christian Kohlund, Ina Paule Klink, Susi Banzhaf

Die Diplomatin 5

Německo (2020)

Režie Roland Suso Richter

Obsazení Natalia Wörner, Jannik Schümann, Thomas Sarbacher, Jana Voosen

Die Hexenprizessin

Německo (2020)

Režie Ngo The Chau

Obsazení Zoë Pastelle Holthuizen), Ken Duken, Jerry Hoffmann, Charlotte Krause, Desirée Nosbusch, Jana Pallaske, Caro Cult, Marisa Leonie Bach

DNA

Dánsko (2019)

Režie Henrik Ruben Genz

Obsazení Anders W. Berthelsen, Clara Ellegaard, Charlotte Rampling, Nicolas Bro, Zofia Wichlacz

Experiment Ost

Německo (2020)

Režie Urs Egger

Obsazení Florian Stetter, Felicitas Woll, Lena Urzendowsky, Corinna Harfouch, Jörg Schüttauf

Freud (season 1)

Rakousko, Německo (2020)

Režie Marvin Kren

Obsazení Robert Finster, Georg Friedrich, Christoph F. Krutzler, Ella Rumpf, Mercedes Müller, Rainer Bock, Xaver Hutter

Haunted (season 2)

USA (2019)

Režie Jan Pavlacký

Obsazení Zuzana Bydžovská, Martina Babišová, Alena Doláková, Sarah Swain, Adam Vacula

Louis van Beethoven

Německo (2020)

Režie Niki Stein

Obsazení Tobias Moretti, Anselm Bresgott, Ulrich Noethen, Ronald Kukulies

Maria Theresia II

Česká republika, Rakousko, Maďarsko, Slovensko (2020)

Režie Robert Dornhelm

Obsazení Stefanie Reinsperger, Vojtěch Kotek, Zuzana Stivínová, Táňa Pauhofová, Zuzana Mauréry, David Švehlík, Lenka Vlasáková

Miracle Workers (season 2)

USA (2020)

Režie Ryan Case, Maurice Marable, Jorma Taccone, Dan Schimpf

Obsazení Daniel Radcliffe, Steve Buscemi, Geraldine Viswanathan, Karan Soni

Oktoberfest – 1900

Německo (2019)

Režie Hannu Salonen

Obsazení Mišel Maticevic, Klaus Steinbacher, Maximilian Brückner, Vladimir Burlakov, Martina Gedeck, Sibylle Canonica

Serenáda

Čína (2020)

Režie Lin Helung

Obsazení Cheney Chen, Huang Ting Ting, Lin Si Yi

Shadowplay

Německo, Kanada (2020)

Režie Måns Mårlind, Björn Stein

Obsazení Mala Emde, Michael C. Hall, Nina Hoss, Taylor Kitsch, Sebastian Koch

Spy City

Německo (2020)

Režie Miguel Alexandre

Obsazení Dominic Cooper, Leonie Benesch, Johanna Wokalek

The Letter for the King

Velká Británie, USA (2020)

Režie Felix Thompson, Alex Holmes, Charles Martin

Obsazení Amir Wilson, Ruby Ashbourne Serkis, Thaddea Graham, Islam Bouakkaz, Jonah Lees, Jack Barton, Nathanael Saleh, Gijs Blom, Emilie Cocquerel, Kim Bodnia, Ben Chaplin, Andy Serkis

The Wall

Německo (2019)

Režie Michael Krumennacher

Obsazení Barbara Auer, Nadja Uhl, Nicolette Krebitz, Oliver Masucci, Joachim Król, Godehard Giese, Thomas Thieme, Jonathan Berlin

The Wheel of Time

USA (2021)

Režie Uta Briesewitz, Salli Richardson-Whitfield

Obsazení Rosamund Pike, Daniel Henney, Hammed Animashaun, Priyanka Bose, Kate Fleetwood, Barney Harris

Tribes of Europa

Německo (2021)

Režie Philip Koch, Florian Baxmeyer

Obsazení Robert Maaser, Ana Ularu, Oliver Masucci, Emilio Sakraya, Jeanette Hain

Unsere wunderbaren Jahre

Německo, ČR (2020)

Režie Elmar Fischer

Obsazení Katja Riemann, Elisa Schlott, Anna Maria Mühe, Thomas Sarbacher, Franz Hartwig

Whiskey Cavalier

USA (2019)

Režie Peter Atencio, Jon East, Romeo Tirone, Bob Bailey, Matthew A Cherry, Amanda Marsailis, Michael Spiller

Obsazení Lauren Cohan, Scott Foley, Tyler James Williams, Ana Ortiz